Катастрофа на АМ „Тракия“: ТИР се обърна, двама ранени край Пазарджик
Инцидентът при км 76 затрудни движението към София, на място са екипи на полицията и Спешна помощ
Катастрофа между тир и лек автомобил е станала при км 76 на автомагистрала "Тракия" в посока София, на територията на област Пазарджик. Камион е излязъл от пътното платното и се е обърнал странично в канавката, предаде Nova.
По данни от полицията са пострадали водачите на двете превозни средства. Сигнал за инцидента е подаден около 16 ч. На мястото са се озовали екипи на "Пътна полиция", Пожарната и Спешна помощ.
Пътното произшествие е предизвикало известно затруднение е движението, като не се е наложило до да бъде спряно.
Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. Вижте нашата политика за бисквитките повече тук.Приемам
Съдържанието на News24sofia.eu и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на агенция News24sofia.eu, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на News24sofia, посочване на източника и добавяне на линк към www.www.news24sofia,eu. Използването на графични и видео материали, публикувани в News24sofia.eu , е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
Този сайт е защитен от Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.
Copyright © 2026 - Информационна агенция News24Sofia. Всички права запазени.