ДПС-Ново начало поздрави ромската общност за 8 април
Партията призова за толерантност, равенство и съхраняване на културната идентичност в обществото
Поздравявам ромската общност с Международния ден на ромите - 8 април. Като лидер на ДПС, партия, в която етносът и религията не са различие, а богатство, ви уверявам, че ще продължим с подкрепата си за всички хора в едно по-толерантно и справедливо общество, в което няма втора класа хора.
Общество, в което държавността е на почит, просперитетът е желан, а сигурността на страната е гарантирана.
За такава България се бори ДПС - за повече държавност, просперитет и сигурност.
Бъдете здрави и съхранявайте историята и идентичността си, за да развивате общността си и да показвате различните нюанси на вашата богата същност. Бъдете горди с вашите културни и духовни ценности, като неотменима част от целостта и колорита на българския народ.
Източник: svobodnoslovo.eu
Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. Вижте нашата политика за бисквитките повече тук.Приемам
Съдържанието на News24sofia.eu и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на агенция News24sofia.eu, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на News24sofia, посочване на източника и добавяне на линк към www.www.news24sofia,eu. Използването на графични и видео материали, публикувани в News24sofia.eu , е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
Този сайт е защитен от Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.
Copyright © 2026 - Информационна агенция News24Sofia. Всички права запазени.