Израел нанесе въздушни удари в южен Ливан, засегнати са най-малко осем града
Няма данни за жертви
Израелските сили нанесоха удари в южната част на Ливан, като въздушните бомбардировки засегнаха най-малко осем града.
Това съобщи Ливанската национална информационна агенция (NNA), цитирана от АФП.
Военни самолети нанесоха удари по Тайр Деба и Зибкин в окръг Тир, докато войските откриха огън по време на операция по прочистване в Хиам.
Допълнителни въздушни удари засегнаха Ятер, Сарбин и Хадата в окръг Бинт Дбейл, както и Кфардунин и Фрун.
Агенцията съобщи, че до момента не са докладвани жертви.
Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. Вижте нашата политика за бисквитките повече тук.Приемам
Съдържанието на News24sofia.eu и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на агенция News24sofia.eu, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на News24sofia, посочване на източника и добавяне на линк към www.www.news24sofia,eu. Използването на графични и видео материали, публикувани в News24sofia.eu , е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
Този сайт е защитен от Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.
Copyright © 2026 - Информационна агенция News24Sofia. Всички права запазени.