Действия, а не хеликоптерни пари обещава служебната власт срещу инфлацията. Това стана ясно от думите на премиера Андрей Гюров в началото на днешното правителствено заседание.

Правителството устоя на атаки,изтъкта той като поясни, че тези атаки съвпаднали с акциите на МРВ срещу купения вот и обявените мерки срещу инфлацията. Съвпаднали и с разкритието за спаделено пътуване на ръководителя на градската прокуратура в София и Пепи Еврото, както изтъкна Гюров. 

Антиинфлационните мерки ще бъдат активирани, МВР ще осигури избори по правила, увери премиерът. Също така Андрей Янкулов ще иска дисциплинарна отговорност на шефката на градската прокуратура. Премиерът обеща МС да работи отговорно въпреки атаките.